HAKKIMIZDA


18


1992 yılında İstanbul Sancaktepe’deki fabrikası ile brode sektöründe faaliyetlerine  başlayan Akın Brode 25 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi  ile  ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Akın Brode. her geçen yıl teknolojisini daha da iyileştirerek yakaladığı ivme ile kapasitesi  arttırmış ve Tekirdağ Çorlu da ki 2 . işletmesini faaliyete geçirmiştir.

Günün modasına uyğun , geniş bir desen koleksiyonuna sahip olan LaPerla markalı ürünlerimiz ile Akın Brode kısa bir sürede hem iç hem de dış piyasada tanınan ve aranan bir konuma  gelmiştir.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti  verebilmek temel prensiplerimizdendir.

AKIN BRODE yenilikçi yaklaşımları ,doğru stratejileri, sürdürülebilir büyüme hedefleri ile çalışmalarına devam etmekte ve  gelecekte de devam edecektir.

Şirketimiz brode sektöründe günümüz teknolojisinde üretilebilecek her türlü ürünü gelen talepler doğrultusunda imal edebilecek kapasite ve teknolojiye sahiptir.Sitemizde bulunan örnek ürünlerimizi inceleyebilir, talepleriniz için gerektiğinde bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz..